Loading...
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 - 14:36

09120743885

09354870297

سبد خرید : 0 محصول
سبد خالی است

درباره ما

بازدید: 549

طب سبز نخستین وارد کننده گیاه خرنوب و فرآورده های خرنوب در ایران است که از سال 1390 تحقیقات و پژوهش را پیرامون خرنوب انجام داد و موفق به معرفی و واردات گیاه خرنوب برای اولین بار در ایران شد.

رضایت مخاطبان و مشتریان طب سبز ما را بر آن داشت تا با هدف تحقق شعار  «آشتی دوباره انسان با طبیعت» فعالیت های خود را گسترش و اشاعه دهد و محصولات جدیدی را از دل طبیعت به مخاطبان معرفی کند.

فروشگاه اینترنتی طب سبز صرفا به منظور معرفی و فروش محصولات کاملا ارگانیک و طبیعی راه اندازی شده است و با نظارت بر محصولات ارائه شده از تولید تا مصرف سلامت و ارگانیک بودن آنها را تضمین می کند.

نظرات

  جدیدترین مقالات

  • 10 دلیل ناباروری زنان و مردان

   10 دلیل ناباروری زنان و مردان

   اگر دارید برای بارداری اقدام می‌کنید و تاکنون موفق نشده‌اید احتمالا دارید به این فکر می‌کنید که چه کاری را اشتباه انجام می‌دهید. مخصوصا با این همه توصیه‌ مختلف که این روزها برای بارداری به زنان می‌شود. این مرحله از بارداری و فکر کردن به اینکه در درون بدن

  • تشخیص بارداری از روی نبض

   تشخیص بارداری از روی نبض

   تشخیص بارداری از روی نبض هم ممکن است؟ جواب متخصصان طب چینی به این سوال مثبت است؛ آن‌ها معتقدند تشخیص بارداری از روی نبض آنقدر دقیق و درست است که حتی قبل از نتیجه تست بارداری هم می‌توان حاملگی را از روی آن تشخیص داد. اگر شما هم برای دانستن نتیجه بارداری‌تا

  به کانال تلگرام طب سبز بپیوندید