Loading...
سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 - 15:31

09120743885

09354870297

سبد خرید : 0 محصول
سبد خالی است

پرفسور دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو کیست؟

پرفسور دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو کیست؟

ابراهيم عدنان ساراچ اوغلو (949ا، سافرانبولو، كارابوك، تركيه) شيميدان، بیوشیمیست، میکروبیولوژیست و محقق.
دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو یکی از پزشکان ترک، که در طبابت با گیاهان دارویی چهره ای شناخته شده است. وی سالها در خصوص درمان انواع سرطان، ناباروری و نازایی با گیاهان دارویی تحقیقات وسیع داشته و مقالات زیادی منتشر کرده که مورد تایید مجامع پزشکی قرار گرفته است.

وی شیمیدان و استاد رشته شیمی در دانشگاه Graz technic استرالیا، دکتری و مدیر رشته فیزیک و حسگرهای پزشکی، دانشگاهKARL-FRANZENS-UNIVERSITÄT GRAZ آلمان ، استاد دانشگاه صنعتی وین در اتریش« صاحب چندین اکتشاف و اختراع در سطح بین المللی و مالک کارخانه تولید داروهای گیاهی ساراچ اوغلو در ترکیه می باشد و همزمان سمت مشاور ارشد رئیس جمهور ترکیه را نیز دارا است.

او مدرس دانشگاه، در دانشگاه Karl-Franzens و همچنین محقق / مدير علمی در موسسه فیزیک و پزشکی سنسور از فهرست AVL بود.

ساراچ اوغلو در دانشگاه فنی وین به عنوان یک استاد کار کرده است. او نویسنده تعدادی از مقالات در نشریات علمی بین المللی است و دارای تعدادی از اختراع ثبت شده ميباشد پروفسور ساراچ اوغلو همزمان که در دانشگاه فني وين مشغول به کار بود فعاليت هاي خود را در زمنيه داروهاي گياهي آغاز و تأثير آنها در انسان را در زمينه بيماريهاي پروستات، جلوگيري ازرشد پروستاتهاي خوش خيم، هپاتيت b . c براي اولين بار در دنيا کشف کرد و هنوز هم در دانشگاه‌هاي آيدين و مرمره استانبول در زمينه گياهان دارويي پيشرفته و بيوشيمي غذايي تدريس ميکند.

وي از طریق تحقیقات خود به اثر شفا بخش کلم بروکلی در برابر پروستاتهاي خوش خیم و بزرگ و اثر شفابخش اسطو خودوس در برابر هپاتیت B و هپاتیت C دست يافت و به كل جهان معرفي كرد. او اولین ابداع كننده اصطلاح " درمان پیشگیرانه گیاهی " و بيان كننده اصول آن است.
مقاله هايي كه در ادامه خواهد آمد روشهاي درماني پرفسور ساراچ اوغلو براي بيماي هاي مختلف مي‌باشد... در ابتدا جوشانده هاي گياهي را كه براي درمان ناباروري مردان و زنان به كار گرفته ميشوند را در اخيار شما قرار ميدهيم.


در اینجا سعی شده مقالات و برنامه های ویدئویی از ایشان و دیگر پزشکان برای استفاده از گیاهان شفا بخش در درمان بیماریها از کشورهای مختلف منتشر و در اختیار شما قرار گیرد.
 • تاریخ: شنبه 20 خرداد 1396 - 14:59
 • نویسنده: طب سبز
 • صفحه: مقالات
 • بازدید: 3221
نظرات

  ارسال نظر

  جدیدترین مقالات

  • 10 دلیل ناباروری زنان و مردان

   10 دلیل ناباروری زنان و مردان

   اگر دارید برای بارداری اقدام می‌کنید و تاکنون موفق نشده‌اید احتمالا دارید به این فکر می‌کنید که چه کاری را اشتباه انجام می‌دهید. مخصوصا با این همه توصیه‌ مختلف که این روزها برای بارداری به زنان می‌شود. این مرحله از بارداری و فکر کردن به اینکه در درون بدن

  • تشخیص بارداری از روی نبض

   تشخیص بارداری از روی نبض

   تشخیص بارداری از روی نبض هم ممکن است؟ جواب متخصصان طب چینی به این سوال مثبت است؛ آن‌ها معتقدند تشخیص بارداری از روی نبض آنقدر دقیق و درست است که حتی قبل از نتیجه تست بارداری هم می‌توان حاملگی را از روی آن تشخیص داد. اگر شما هم برای دانستن نتیجه بارداری‌تا

  به کانال تلگرام طب سبز بپیوندید