Loading...
چهارشنبه 21 آذر 1397 - 18:57

09120743885

09354870297

سبد خرید : 0 محصول
سبد خالی است

پرفسور دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو کیست؟

پرفسور دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو کیست؟

ابراهيم عدنان ساراچ اوغلو (949ا، سافرانبولو، كارابوك، تركيه) شيميدان، بیوشیمیست، میکروبیولوژیست و محقق.
دکتر ابراهیم عدنان ساراچ اوغلو یکی از پزشکان ترک، که در طبابت با گیاهان دارویی چهره ای شناخته شده است. وی سالها در خصوص درمان انواع سرطان، ناباروری و نازایی با گیاهان دارویی تحقیقات وسیع داشته و مقالات زیادی منتشر کرده که مورد تایید مجامع پزشکی قرار گرفته است.

وی شیمیدان و استاد رشته شیمی در دانشگاه Graz technic استرالیا، دکتری و مدیر رشته فیزیک و حسگرهای پزشکی، دانشگاهKARL-FRANZENS-UNIVERSITÄT GRAZ آلمان ، استاد دانشگاه صنعتی وین در اتریش« صاحب چندین اکتشاف و اختراع در سطح بین المللی و مالک کارخانه تولید داروهای گیاهی ساراچ اوغلو در ترکیه می باشد و همزمان سمت مشاور ارشد رئیس جمهور ترکیه را نیز دارا است.

او مدرس دانشگاه، در دانشگاه Karl-Franzens و همچنین محقق / مدير علمی در موسسه فیزیک و پزشکی سنسور از فهرست AVL بود.

ساراچ اوغلو در دانشگاه فنی وین به عنوان یک استاد کار کرده است. او نویسنده تعدادی از مقالات در نشریات علمی بین المللی است و دارای تعدادی از اختراع ثبت شده ميباشد پروفسور ساراچ اوغلو همزمان که در دانشگاه فني وين مشغول به کار بود فعاليت هاي خود را در زمنيه داروهاي گياهي آغاز و تأثير آنها در انسان را در زمينه بيماريهاي پروستات، جلوگيري ازرشد پروستاتهاي خوش خيم، هپاتيت b . c براي اولين بار در دنيا کشف کرد و هنوز هم در دانشگاه‌هاي آيدين و مرمره استانبول در زمينه گياهان دارويي پيشرفته و بيوشيمي غذايي تدريس ميکند.

وي از طریق تحقیقات خود به اثر شفا بخش کلم بروکلی در برابر پروستاتهاي خوش خیم و بزرگ و اثر شفابخش اسطو خودوس در برابر هپاتیت B و هپاتیت C دست يافت و به كل جهان معرفي كرد. او اولین ابداع كننده اصطلاح " درمان پیشگیرانه گیاهی " و بيان كننده اصول آن است.
مقاله هايي كه در ادامه خواهد آمد روشهاي درماني پرفسور ساراچ اوغلو براي بيماي هاي مختلف مي‌باشد... در ابتدا جوشانده هاي گياهي را كه براي درمان ناباروري مردان و زنان به كار گرفته ميشوند را در اخيار شما قرار ميدهيم.


در اینجا سعی شده مقالات و برنامه های ویدئویی از ایشان و دیگر پزشکان برای استفاده از گیاهان شفا بخش در درمان بیماریها از کشورهای مختلف منتشر و در اختیار شما قرار گیرد.
 • تاریخ: شنبه 20 خرداد 1396 - 14:59
 • نویسنده: طب سبز
 • صفحه: مقالات
 • بازدید: 2580
نظرات

  ارسال نظر

  به کانال تلگرام طب سبز بپیوندید

  جدیدترین مقالات

  • 5 ماده غذایی که باروری زنان را افزایش می‌دهد

    5 ماده غذایی که باروری زنان را افزایش می‌دهد

   زمانی که شما تمایل به باردار شدن دارید ضروری نیست که حتماً ماده غذایی خاصی را حذف کنید. در عوض غذاهایی هستند که مصرف آن‌ها بدن شما را در شرایط حساس و تحریک‌پذیر برای بارداری نگه می‌دارد. در حالی که زمانی مردم تأثیر رژیم بر باروری را خرافه و جادوگری می‌

  • مردان بخوانند تا اسپرم قوی‌تری داشته باشند

   مردان بخوانند تا اسپرم قوی‌تری داشته باشند

   نقش مرد در یک بارداری خوب و بی‌نقص و به دنیا آمدن نوزاد اگر از نقش زن بیشتر نباشد، کمتر نیست. شاید در این میان بتوان یک تفاوت بزرگ را تعریف کرد و آن ترتیب این نقش است. علم پزشکی به مردان توصیه می‌کند که پیش از اقدام برای باردار شدن زن، یک سری نکات مهم را