Loading...
جمعه 29 شهریور 1398 - 10:49

09120743885

09354870297

سبد خرید : 0 محصول
سبد خالی است

چند ترکیب گیاهی عالی از دکتر ساراچ اوغلو که چهره شما را متفاوت می سازد

چند ترکیب گیاهی عالی از دکتر ساراچ اوغلو که چهره شما را متفاوت می سازد

جوانسازی، زیبایی، از بین بردن جوشها و لک های صورت و پاکسازی پوست و بدن با  ترکیبات کاملا گیاهی پرفسور ساراچ اوغلو

 

تا به حال شده است که احساس کنید، پوستی کدر دارید. البته نه بخاطر برنزه شدن از نور خورشید و یا در اثر خستگی. احساس کنید انگار لایه ای از جرم بر روی پوست صورتتان نشسته است. اگر جواب شما بله است. تیرگی و غیریکنواخت شدن رنگ پوست یکی از شایع‌ترین مشکلاتی است که خانم‌ها در هر سنی از مشاهده آن در مقابل آینه واهمه دارند. پس برای رفع آن راهنمایی‌های پرفسور ساراچ اوغلو  درباره راه‌ حل‌های روشن کردن پوست را بخوانید و با کمی تغییرات مراقبت‌های تازه‌ای را برای سلامت و زیبایی صورت‌تان آغاز کنید این روشها شفافیت و روشنی پوستتان را دوباره برگردانده و به آن شادابی می‌بخشند.

1 ـ نوشیدنی جعفری و لیمو

جوانسازی، زیبایی و پاکسازی پوست و بدن از طریق سم زدایی کبد

 16 عدد جعفری (برگ وساقه) تازه را با دست چند تکه کنید و در غدا ساز بریزید بر روی آن (2 ق غ) آب لیموی تازه گرفته و اضافه کنید و در آخر نصف لیوان آب بدون کلر را به مخلوط اضافه کرده و مجددا میکس کنید. وقتی که مایع یک دستی حاصل شد در ظرفی ریخته و نیم ساعت قبل از صبجانه با معده خالی نوش جان کنید. این نوشیدنی را هر روز به صورت تازه تهیه کرده و استفاده کنید.

نیم ساعت بعد از خوردن این نوشیدنی میتوانید شروع به خوردن صبحانه کنید.

این نوشیدنی را به مدت 15 روز مداوم بدون فاصله انجام دهید و سپس به مدت یک هفته استراحت کنید و مجددا 15 روز  به همان شکل استفاده کنید بعد از 5 الی شش ماه میتوانید مجددا این درمان را تکرار کنید.

این نوشیدنی درمانی مناسب برای سم زدایی کبد می باشد

 

 

 

2ـ درمان لکه ها و جوش های صورت با جوشانده گیاه اسطخودوس:

به یک لیوان و نیم آب بدون کلر در حال جوش یک قاشق مربا خوری (حدود 2گرم) اسطخودوس  ریخته و به مدت 10 دقیقه با حرارت ملایم با در بسته بجوشانید. بعد از اتمام این مدت بلافاصله از صافی رد کنید محلول حاصل شده را به مدت 15 روز هر روز  دوساعت بعد از شام یک فنجان ولرم از جوشانده را بنوشید. بعد از نوشیدن این جوشانده هیچ چیز دیگری نخورید. هر روز به صورت تازه جوشانده را تهیه کرده و نوش جان کنید. مقدار باقیمانده را دور بریزید. برای راحتی جوشانده چند روز را در یک روز تهیه نکنید.

در هنگام نوشیدن از هیچ ماده طعم دهنده و یا شیرین کننده نظیر نبات، شکر و ... استفاده نکنید.

بعد از تمام شدن 15 روز بسته به رضایت شما از نتیجه درمان، جوشانده را طبق دستور قبل هفته ای دو الی سه بار انجام دهید.

این جوشانده از طریق افزایش متابولیسم کبد و سم زدایی آن باعث صافی و درخشندگی پوست شما می شود. همچنین برای بیماران کبدی، هپاتیت B و هپاتیت C درمان مناسبی است.

3ـ بخور پاک کننده پوست

نیم لیتر آب بدون کلر را روی حرارت بگذارید و در مرحله به جوش آمدن سه ق غ از گیاه پای شیر خشک شده و یک و نیم ق غ استوخودوس اضافه کرده و در حرارت بسیار ملایم بجوشانید در این مرحله چند بار با قاشق هم بزنید سپس صورت خود را در فاصله 30-40 متری نزدیک کرده و به مدت 5 دقیقه در معرض بخار نگه دارید. در هفته دو الی سه بار انجام دهید. در هر بار به صورت تازه تهیه کنید.

 

نظرات

    ارسال نظر

    جدیدترین مقالات

    به کانال تلگرام طب سبز بپیوندید