Loading...
دوشنبه 28 خرداد 1397 - 19:43

09120743885

09354870297

سبد خرید : 0 محصول
سبد خالی است
گرده گل-100گرم

گرده گل-100گرم

قیمت : 40,000تومان

گرده گل _ اسیدهای آمینه ضروری _ ویتامین‌ها _ املاح معدنی و هورمون‌ _ تقویت سیستم ایمنی و عصبی _ سلامت پروستات _ نازایی و ناتوانی جنسی مردان _

امتیاز 5 از 5 توسط 1 کاربر
وضعیت: موجود

گرده گل دانه های ریزی است کخ در قسمت انتهایی پرچم گل قرار دارد و تنها عامل برای بارور کردن گیاه است.

زنبور عسل برای تامین نیازهای پروتئنی و ویتامینی خود و نوزادان، آن را به صورت ساچمه ای ، روی پاهای عقب، درون کیسه های مخصوص، ذخیره و به درون کندو می برد. در مناطقی که گرده گل به وفور یافت می شود، پرورش دهندگان با نصب تله گرده گیر جلوی راه پرواز زنبور، آن را جمع و خشک می کنند. گرده گل سرشار از اسیدهای آمینه ضروری،املاح معدنی و هورمون هاست و می تواند برای کسانی که سیستم ایمنی و عصبی ضعیفی دارند مفید باشد.

تحقیقات نشان داده است که مصرف گرده برای سلامت پروستات موثر است. گرده به دلیل روی فراوانی که دارد در درمان التهاب پروستات، نازایی و ناتوانی جنسی مردان اثر قابل توجهی داشته، گردش خون را بهتر کرده، باعث افزایش قدرت فیزیکی فکری بدن به خصوص در سال های پیری می شود و مصرف آن برای افرادی که از خستگی مفرط رنج میبرند مفید است. 

گرده گل حاوی تمام انواع ریزمغذی های ضروری برای سلامت بدن است و تقریبا 40 درصد از آن را پروتین تشکیل می دهد که تمام این پروتین ها قابل استفاده و مفید هستند.

یکی از مهم ترین و بارزترین خواص گرده گل تقویت ایمنی بدن است. گرده گل به دلیل دارا بودن ویتامین ب کمپلکس ، ویتامین های دیگر، مواد معدنی، پروتین ها و مهم تر از آن آنتی اکسیدان های مفید با مولکول های رادیکال های آزاد که به سلول ها آسیب می رسانند، مبارزه می کند.

 

نظرات

    ارسال نظر

    جدیدترین محصولات

    جدیدترین مقالات

    به کانال تلگرام طب سبز بپیوندید